animacja
Zamknij
wersja angielska naszej strony
strony internetowe Olsztyn, strony WWW OlsztynAgencja Interaktywna

Doradzamy naszym

Klientom.

Łączymy pasję, doświadczenie, kreatywność, wiedzę i profesjonalizm. Pomagamy odnieść sukces.

Analiza potrzeb Klienta

Wspólnie przeanalizujemy potrzeby, możliwości oraz cele do których będziemy dążyć. Zaproponujemy strategię oraz pomysły które po decyzji z Państwa strony będą przez nas realizowane.

Projekt graficzny

Projektujemy do momentu akceptacji projektu. Stworzymy Keyvisual identyfikujący markę. Zaproponujemy rozwiązania kolorystyczne i funkcjonalne. Wykonamy indywidualny, atrakcyjny projekt graficzny.

Przygotowanie szablonów

Po akceptacji projektu graficznego przystępujemy do przygotowania statycznych szablonów HTML/CSS. Na tym etapie mogą Państwo "dotknąć" strony Internetowej, sprawdzić rozwiązania programistyczne, sprawdzić jak serwis będzie działał bezpośrednio pod przeglądarką. Po akceptacji szablonów przechodzimy do kolejnego etapu.

Wdrożenie systemu CMS

Posiadamy autorski system Vcms do obsługi zaawansowanych produkcji webowych.  Atutem systemu jest jego modułowość dzięki czemu możemy dostosowywać go do potrzeb najbardziej wymagających projektów i bezpieczeństwo. Wdrażamy dowolne systemy CMS, może to być WORDPRESS, JOOMLA, TYPO3.

Pozycjonowanie i promocja

Dbamy o widoczność stron www, które tworzymy. Każdy serwis możemy pozycjonować z gwarantowaną skutecznością pozycji. Realizujemy również kampanie SEM. Promujemy markę między innymi za pomocą content marketingu. Prowadzimy profile w mediach społecznościowych.

Aktualizacja strony

Aktualizujemy serwisy Internetowe. Aktualizacje wykonujemy ryczałtowo lub w abonamencie. Wszelkie prace aktualizacyjne wykonywane są w ustalonych terminach. Aktualizacje abonamentowe w ciągu 24h.

VIRTUALMEDIA z główną siedzibą
w Olsztynie działa na rynku techologii internetowych oraz reklamy od 2003 roku. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie które jest niezbędne do realizacji najbardziej wymagających projektów. Od momentu powstania wdrażamy najnowsze rozwiązania w obszarze Internetu, informatyki, multimediów oraz reklamy. Działamy profesjonalnie, począwszy od dokładnej analizy, poprzez opracowanie strategii marki, wykonanie kreacji oraz promocji poprzez narzędzia efektywnej komunikacji.

Przede wszystkim kreatywnie i skutecznie. Staramy się aby nasze produkty były ciekawe, nieszablonowe oraz wyjątkowe. Wiemy jak odpowiedzialne są nasze działania dlatego każde z nich jest przyporządkowane sukcesowi Państwa firmy. Osiągamy nasze cele dzięki początkowej analizie oraz odpowiednim kreatywnym i przemyślanym działaniom reklamowym, kreacji wizerunku - logotypu, utworzeniu strony internetowej, ulotki czy katalogu.

Jesteśmy zespołem sprawdzonych ludzi. Pracujemy w grupie dzięki czemu zapewniamy profesjonlaną obsługę w każdym zakresie. Tworząc strony Internetowe pracujemy wg określonych wypracowanych etapów dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i szybko. Każdy z nas odpowiada za poszczególne zadania - od przygotowania projektu graficznego, poprzez przygotowanie szablonów serwisu, oprogramowanie, wdrożenie systemów zarządzania treścią jak i uzupełnienie materiałów.

Oddajemy w Państwa ręce zespół specjalistów internetowych dzięki czemu możecie być pewni iż Państwa wymagania zostaną w stu procentach spełnione.

Tworzymy wizerunek w sieci. Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie wykonamy Państwa projekt.

 

Masz
pytania?

tel.fax:
89 542 64 75

Zostaw wiadomość
Oddzwonimy
logo strony www
Powered by
strefa klienta
X
wyślij
Zostaw wiadomośćOddzwonimy
strefa naszych Klientów
Hello! We speak English!
Please feel free to contact us
with any questions you may have.
+48 89 542 64 75 or email us at: info@virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.