Zamknij
strony internetowe Olsztyn, strony WWW OlsztynAgencja Interaktywna

Twój projekt

jest dla nas najważniejszy

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb.
Dokładna, skuteczna, twórcza i efektywna.

Remarketing (remessaging, retargetowanie) polega na dotarciu do użytkowników którzy odwiedzili Państwa serwis internetowy. 

Przykładowo - Klient wchodzi na Państwa stronę Internetową, przegląda ofertę, jednak nie podejmuje ostatecznej decyzji i opuszcza stronę. Dzięki remarketingowi możemy zwrócić się do niego ponownie poprzez reklamy wyświetlane za pomocą Remarketingu w sieci reklamowej Google. Przykładowa osoba następnie przegląda forum dyskusyjne zgodne z jego zainteresowaniami. Na forum wyświetlana jest reklama Państwa firmy właśnie za pomocą Remarketingu. Takie działanie jednocześnie buduje zaufanie do Państwa marki, przypomina o produktach, usługach Państwa firmy, docelowo pomaga w podejmowaniu decyzji.

Działania Remarketingowe można połączyć wraz z Adwords Google dzięki czemu na początku możamy przyciągnąć użytkowników do witryny za pomocą reklamy w wyszukiwarce, a następnie, wyświetlamy reklamy dostosowane do zainteresowań danej osoby i kierujemy je na nich w sieci reklamowej Google.

Dzięki odpowiednio skonfigurowanym działaniom zwracamy się do potencjalnego klienta, który jest jeszcze w stanie rozważania podejmowania decyzji.
Naszym Klientom proponujemy dopasowane do ich branży i celów strategicznych rozwiązania bazujące na remarketingu, pomagamy stworzyć efektywne kreacje i strony docelowe (landing pages).

Ile kosztuje Remarketing?
Jest to stosunkowo tania forma reklamy w porównaniu do reklamy kierowanej do sieci reklamowej Google Adwords bez remarketingu. Dzięki Remarketingowi docieramy do osób które odwiedziły już naszą stronę Internetową dzięki czemu wiedzą w jaki sposób nas znaleźć, nie koniecznie klikając w reklamę.

Wdrażając Remarketing do własnego serwisu ponosicie Państwo następujące koszty

  1. Konfiguracja serwisu do Remarketingu oraz konfiguracja Google Adwords - jednorazowo
  2. Kreacja reklamowa, ew. Landing Page - strony docelowej - jednorazowo
  3. Budżet Google Adwords - w zależności od potrzeb

Masz
pytania?

tel.fax:
89 542 64 75

Zostaw wiadomość
Oddzwonimy
logo strony www
Powered by
strefa klienta
X
wyślij
Zostaw wiadomośćOddzwonimy
strefa naszych Klientów
zagraj w naszą aplikację Internetową
Hello! We speak English!
Please feel free to contact us
with any questions you may have.
+48 89 542 64 75 or email us at: info@virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.