Zamknij
strony internetowe Olsztyn, strony WWW OlsztynAgencja Interaktywna

Twój projekt

jest dla nas najważniejszy

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb.
Dokładna, skuteczna, twórcza i efektywna.

Wykonujemy wersje mobilne strony w wersji całkowicie mobilnej jak i strony responsive. Łączymy nasze doświadczenie w kwestii tworzenia stron po to aby zapewnić pełną i profesjonalną obsługę i w pełni prawidłowe wyświetlanie przygotowanych stron internetowych na urządzeniach mobilnych takich jak tablety, telefony komórkowe.

Rynek urządzeń mobilnych ciągle się powiększa. W rku 2013 już ok 10% osób wykorzystuje urządzenia mobilne do przeglądania stron Internetowych. Popularność tego sposobu przeglądania powoduje to iż jesteśmy zmuszeni do utworzenia odpowiedniej wersji strony internetowej po to aby poprawnie wyświetlała się na urządzeniach mobilnych.
Dlaczego nie wykorzystać potencjału rynku który z pewnością będzie się powiększał? Z pomocą z pewnością przyjdzie nam wersja mobilna własnej strony Internetowej.

Wykonujemy strony mobilne jak i strony internetowe w wersji responsive, wykonujemy również dedykowane aplikacje mobilne.

Zapewniamy pełną obsługę w zakresie tworzenia strony internetowej tak aby była zgodna ze wszystkimi standardami panującymi w obecnym Internecie.
Korzystamy z najnowszych technologii w zakresie tworzenia stron - HTML5 jak również programujemy własne skrypt jquery.

Zapraszamy do współpracy w zakresie mobilnej wersji Państwa serwisu.

 

Masz
pytania?

tel.fax:
89 542 64 75

Zostaw wiadomość
Oddzwonimy
logo strony www
Powered by
strefa klienta
X
wyślij
Zostaw wiadomośćOddzwonimy
strefa naszych Klientów
zagraj w naszą aplikację Internetową
Hello! We speak English!
Please feel free to contact us
with any questions you may have.
+48 89 542 64 75 or email us at: info@virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.