Zamknij
strony internetowe Olsztyn, strony WWW OlsztynAgencja Interaktywna

Twój projekt

jest dla nas najważniejszy

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb.
Dokładna, skuteczna, twórcza i efektywna.

Analiza potrzeb Klienta

Wspólnie przeanalizujemy potrzeby, możliwości oraz cele do których będziemy dążyć. Zaproponujemy strategię oraz pomysły które po decyzji z Państwa strony będą przez nas realizowane.

Projekt graficzny

Projektujemy do momentu akceptacji projektu. Stworzymy Keyvisual identyfikujący markę. Zaproponujemy rozwiązania kolorystyczne i funkcjonalne. Wykonamy indywidualny, atrakcyjny projekt graficzny.

Przygotowanie szablonów

Po akceptacji projektu graficznego przystępujemy do przygotowania statycznych szablonów HTML/CSS. Na tym etapie mogą Państwo "dotknąć" strony Internetowej, sprawdzić rozwiązania programistyczne, sprawdzić jak serwis będzie działał bezpośrednio pod przeglądarką. Po akceptacji szablonów przechodzimy do kolejnego etapu.

Wdrożenie systemu CMS

Posiadamy autorski system Vcms do obsługi zaawansowanych produkcji webowych.  Atutem systemu jest jego modułowość dzięki czemu możemy dostosowywać go do potrzeb najbardziej wymagających projektów i bezpieczeństwo. Wdrażamy dowolne systemy CMS, może to być WORDPRESS, JOOMLA, TYPO3.

Pozycjonowanie i promocja

Dbamy o widoczność stron www, które tworzymy. Każdy serwis możemy pozycjonować z gwarantowaną skutecznością pozycji. Realizujemy również kampanie SEM. Promujemy markę między innymi za pomocą content marketingu. Prowadzimy profile w mediach społecznościowych.

Aktualizacja strony

Aktualizujemy serwisy Internetowe. Aktualizacje wykonujemy ryczałtowo lub w abonamencie. Wszelkie prace aktualizacyjne wykonywane są w ustalonych terminach. Aktualizacje abonamentowe w ciągu 24h.

Dlaczego warto posiadać i inwestować w stronę Internetową?

Wierzymy, że strona internetowa jest podstawowym narzędziem dla każdej firmy, która chce zaistnieć ze swoją marką w Internecie. Dlaczego? Ponieważ strona www to najlepsze i najszybsze narzędzie do informowania, edukowania, obustronnej komunikacji na wielu liniach (firma, klienci, partnerzy biznesowi, udziałowcy, itd.) oraz dokonywania transakcji.

Dobrze zaprojektowany i wykonany serwis internetowy może przynieść olbrzymie korzyści materialne i niematerialne. Jest również doskonałym wsparciem tradycyjnych działań marketingowych firmy, a często jednym z ważniejszych jej elementów.

Wykonujemy strony responsywne, elastyczne i dopasowane oraz dedykowane wersje mobilne. Projektujemy strony Internetowe, tworzymy własne zaawansowane systemy zarządzania stroną internetową, programujemy moduły do istniejących systemów open source.

Najważniejsze funkcje www stron internetowych

  • promocja firmy lub konkretnego produktu,
  • budowa świadomości i wizerunku marki,
  • akwizycja wśród nowych i budowa lojalności obecnych klientów,
  • zmniejszenie kosztów (sprzedaż, reklama, PR),
  • główny lub dodatkowy kanał dystrybucji,
  • narzędzie i wsparcie marketingu i PR,
  • komunikacja na wielu poziomach.

Jeżeli posiadasz już stronę WWW, stronę www, możemy ją unowocześnić, przebudować, przeprojektować. Stworzymy nowy projekt strony, wdrożymy system zarządzania. Zapraszamy do współpracy.

Masz
pytania?

tel.fax:
89 542 64 75

Zostaw wiadomość
Oddzwonimy
logo strony www
Powered by
strefa klienta
X
wyślij
Zostaw wiadomośćOddzwonimy
strefa naszych Klientów
zagraj w naszą aplikację Internetową
Hello! We speak English!
Please feel free to contact us
with any questions you may have.
+48 89 542 64 75 or email us at: info@virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.